У Тараса  було 36 марок про спорт і 18 марок про космос . Він розклав їх у альбом, по 9 марок на кожну сторінку. Скільки сторінок в альбомі заповнили марки? Розв'яжи задачу двома способами . I спосіб  ? : ? + ?: ?= ? II спосіб ...

У Тараса  було 36 марок про спорт і 18 марок про космос . Він розклав їх у альбом, по 9 марок на кожну сторінку. Скільки сторінок в альбомі заповнили марки? Розв'яжи задачу двома способами . I спосіб  ? : ? + ?: ?= ? II спосіб (?+?):?=?  ДАМ 50 БАЛОВ! + ЛУТШЫЙ ОТВЕТ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
36:9+18:9=6(стор) (36+18):9=6(стор)