У тіні цього дерева ховаються в спеку і готують землю до сівби, його листям вкривають будівлі. а плоди називають "хлібом пустелі" і навіть використовують як гроші. Як називається цей скарб африканського континенту? А.Кокосова п...

У тіні цього дерева ховаються в спеку і готують землю до сівби, його листям вкривають будівлі. а плоди називають "хлібом пустелі" і навіть використовують як гроші. Як називається цей скарб африканського континенту? А.Кокосова пальма. Б.Баобаб. В.Кактус. Г.Фінікова пальма. Д.Акація.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фінікова пальма. ...........