У томатів ген, що зумовлює нормальний ріст R, домінує над геном карликовості г.а)  Яким буде потомство F1 від схрещування гомозиготних високих рослин з карликовими?б) Яким буде потомство від схрещування гібридів у F2?в)  Який р...

У томатів ген, що зумовлює нормальний ріст R, домінує над геном карликовості г. а)  Яким буде потомство F1 від схрещування гомозиготних високих рослин з карликовими? б) Яким буде потомство від схрещування гібридів у F2? в)  Який результат дасть обернене схрещування гібридів F1 з вихідною формою карликового росту?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) высокие х карликовые   RR Х rr     высокиеRr   б)  Rr х Rr высокие и карликовые 3 RR? Rr: 1rr     в)   Rr х  rr   высокие и карликовые  1 Rr:1rr