У трикутнику АВС відомо, кут С=90 градусів, СК - висота, СК=7см, АС=14см. Знайти кут В.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай даний ∆АВС (∟C = 90°), АС = 14 см, СК - висота, СК = 7 см. Знайдемо ∟B. Розглянемо ∆ACK (∟K = 90°, так як СК - висота). АС = 14 см, СК = 7 см. Так як СК = 1/2АС, то катет СК лежить напроти ∟А = 30°. Розглянемо ∆АВС (∟С = 90°): ∟А + ∟B = 90°; ∟В = 90° - 30° = 60°. Biдповідь: ∟B = 60°.