У трьох бідонах 50л молока . У першому бідоні три-десятих всього молока , у другому - на 5цілих три-пяттих літрів , ніж у першому . Скільки літрів молока в третьому бідоні . плз розвяжіть задачку в мене строга вчителька не при...

У трьох бідонах 50л молока . У першому бідоні три-десятих всього молока , у другому - на 5цілих три-пяттих літрів , ніж у першому . Скільки літрів молока в третьому бідоні . плз розвяжіть задачку в мене строга вчителька не принису 1 в шчоденик і в журнал.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 50 * 3/10 = 15 л  -  в первом бидоне 2) 15 + 5 3/5 = 20 3/5 л  -  во втором бидоне 3) 15 + 20 3/5 = 35 3/5 л  -  в первом и втором вместе 4) 50 - 35 3/5 = 14 2/5 л  -  в третьем бидоне.