У циліндрі радіус основи і висота відповідно дорівнюють 2см і 3см. чому дорівнює діагональ цього перерізу?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Діагональний переріз - прямокутник, сторони якого - діаметр основи і висота циліндра   діаметр основи дорівнює 2*2см=4 см   По теоремі Піфагора діагональ перерізу дорівнює [latex]d=\sqrt{4^2+3^2}=5[/latex] см   відповідь: 5 см