У тюпських мовах це слово означало "ледар" та гульвіса", тож, напевно цей український магнат і князь із стартвинного роду Гедиміновичів був би вельми ображений, якби почув , що його називають так. Однак у сучасних енциклопедичн...
У тюпських мовах це слово означало "ледар" та гульвіса", тож, напевно цей український магнат і князь із стартвинного роду Гедиміновичів був би вельми ображений, якби почув , що його називають так. Однак у сучасних енциклопедичних джерелах цього магната називають саме цим прізвиськом
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сама такое же решаю(
Соняшник?