У учительницы по английскому скоро день рождения, мне нужен стих-поздравление учительнице английского языка на английском.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
So many wishes, So many smiles, Too many memories, Too few words, Wish one big Birthday, Happy Birthday!!!
Гость
dear teacher! I want to wish you on this day a lot of happy in you life and good health!ну вот как то так