У вас наявна лимонна кислота масою 8 г. Виготовте розчин масою 120 г з масою часткою ?

У вас наявна лимонна кислота масою 8 г. Виготовте розчин масою 120 г з масою часткою ??ієї кислоти 0,06. Чи всю кислоту використано для виготовлення розчину?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
W(кислоты) = m(кислоты)/m(раствора), тогда m(кислоты) = w(кислоты)*m(раствора). Подставим и получим:  m(кислоты) = 0,06*120 = 7,2(г). Поэтому не всю кислоту нужно растворить, останется 8 - 7,2 = 0,8 г. лимонки).