У вашего друга скоро День Рождения.Вы и ваши друзья решили организовать для него/неё незабываемый праздник.Расскажите нам ,что и как вы собираетесь сделать,чтобы праздник прошел на 5+!Объем 10-12 предложений.СРОЧНО!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
A friend Vali's birthday. I made her an agate stone bracelet. Her mother ordered a two-story cake. She also went to her grandmother. I hung up the herlands and went to dinner. It was summer. Then I bought sweets "Brighter" and herring.It was evening and we with my friend and mother Vali made nerring under a fur coat.