У яких іменниках закінчення не впливає на закінчення слова ? а) моста - мосту, б) апарата - апарату, в) листопада - листопаду , г) терміна - терміну, д) блока - блоку.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
блока (частина споруди, машини) – блоку (об'єднання) апарата (прилад) – апарату (установа) листопада (місяць) – листопаду (процес)  терміна (слово) – терміну (строк) то значить що а)моста-мосту