У яких напрямках здійснювали свої походи українські козаки на турецькі володіння
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Місто Кафа головний рабовласницький ринок у Османській імперії саме там продавали полонених українців в рабство.Було взяте у 1616 році
Битва за Кафу — штурм і захоплення міста та фортеці Кафа в результаті морської десантної операції, проведеної запорозькими козаками під керівництвом гетьмана Петра Сагайдачного в 1616 році.