У яких твердженнях ідеться про Петра 1? А перший із російських правителів. який прийняв титул царя Б російський правитель, який здійснив ряд реформ та перетворень В йому вдалося "прорубати вікно до Європи" Г цар отримав титул "...

У яких твердженнях ідеться про Петра 1? А перший із російських правителів. який прийняв титул царя Б російський правитель, який здійснив ряд реформ та перетворень В йому вдалося "прорубати вікно до Європи" Г цар отримав титул " самодержавця", припинилося скликання Земських соборів Д за його правління посилюється самодержавна влада та створюється стрілецьке військо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В и подходит Б, если нельзя выбрать два ответа, но тогда выбирай В