У яких умовах проживали діти під час Другої Світової війни ("Климко")

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Богато дітей було вивезено до Німеччини! Діти працювали за верстатами поруч із дорослими, не знаючи сну й відпочинку. Багато дітей залишилося без батьків, без приміщень для житла. Тому діти вимушені були шукати собі місце мешкання, їжу, одяг. Саме Климко — це хлопець, який жив у той страшний для країни час.