У якій із байок Леонід Глібов використав такий фразеологізм:Не плюй у колодязь:пригодиться води напиться Хто з історичниих діячів є зайвим у цьому переліку? Петро Конашевич-Сагайдачний Богдан Хмельницький Іван Самовойлович Іван...

У якій із байок Леонід Глібов використав такий фразеологізм:Не плюй у колодязь:пригодиться води напиться Хто з історичниих діячів є зайвим у цьому переліку? Петро Конашевич-Сагайдачний Богдан Хмельницький Іван Самовойлович Іван Мазепа Григорій Сковорода
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лев та Миша  Ответ (Г)