У якому літературному напрямі найповніше відобразились особливості ідеології Просвітництва : прагнення до особистої свободи облаштування життя і раціонального погляду на дійсність ? Ответьте пожалуйста очень срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це так і називалося, письменництво доби Просвітництва. Проте, саме в класичному напрямі ці риси поєднувалися (наприклад, раціоналізм - це спільна риса і класицизму, і доби Просвітництва)