у якому родi,числi й вiдмiнку вжито прикметники i iменники?                       "Срiбнi дерева"        Срібні дерева, срібне гілля,сріблом пухнастим вкрита земля.Срібні у синьому небі хмарки,в срібних заметах срібні стежки.С...

 у якому родi,числi й вiдмiнку вжито прикметники i iменники?                       "Срiбнi дерева"        Срібні дерева, срібне гілля, сріблом пухнастим вкрита земля. Срібні у синьому небі хмарки, в срібних заметах срібні стежки. Срібний-пресрібний ліс приберіг білочці срібний-срібний горіх.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Срібні дерева, срібне гілля, - називний сріблом пухнастим вкрита земля. - орудний Срібні у синьому небі хмарки, - називний в срібних заметах (місцевий) срібні стежки (називн). Срібний-пресрібний ліс приберіг - називний білочці срібний-срібний горіх. - знахідний