У якому рядКУ наведено ті прикметники, від яких неможливо утворити ступені порівння: А) лагідний,стійкий, грандіозний,величний ,мовчазний Б) босий, оранжевий, злющий, премудрий, порожній, В) лисий, чалий, надпотужний, біленький...
У якому рядКУ наведено ті прикметники, від яких неможливо утворити ступені порівння:
А) лагідний,стійкий, грандіозний,величний ,мовчазний
Б) босий, оранжевий, злющий, премудрий, порожній,
В) лисий, чалий, надпотужний, біленький, врпзливий
Г) мертвий, бордовий, малуватий, відважний, бережливий
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь: б)
тому що босий і порожній - це абсолютна ознака, оранжевий - колір,тому не утвоюється ступніь порівняння,а премудрий і злющий це вже вища міра, тому не утворюється