У якому уривку з історичних джерел ідеться про Великого Київського князя Святослава Хороброго? А. "Не любо мені є в Києві жити. Хочу жити в Переяславці на Дунаї, бо то є середина землі моєї..." Б. "...зібрав він старшин і панів...

У якому уривку з історичних джерел ідеться про Великого Київського князя Святослава Хороброго? А. "Не любо мені є в Києві жити. Хочу жити в Переяславці на Дунаї, бо то є середина землі моєї..." Б. "...зібрав він старшин і панів 300 дітей учити грамоті" В. "...почав схилятися до запровадження на Русі християнства, служителі якого були вірними слугами государів і провідниками їхньої політики..." Г. "І послали вони до нього (мужів своїх), кажучи: "Чого ти йдеш знову? Ти забрав данину" ...древляни, вийшовши насупроти з города Іскоростеня, вбили... бо їх було мало"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
oqskcnmwkxossicjwoaokdh10384829294722