У ящику знаходяться 15 тенісних м’ячів, із них три нових. Для першої гри береться один м’яч і потім повертається в ящик. Для другої гри навмання беруться два м’ячі. Знайти ймовірність того, що вони не нові. Яка ймовірність того...

У ящику знаходяться 15 тенісних м’ячів, із них три нових. Для першої гри береться один м’яч і потім повертається в ящик. Для другої гри навмання беруться два м’ячі. Знайти ймовірність того, що вони не нові. Яка ймовірність того, що перший м’яч був не новим, якщо обидва м’ячі, узяті для другої гри, виявилися новими?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прости,но я не владею этим языком