У завданні потрібно визначити пропущене та зайве у запропонованому ланцюжку термінів і понять, узагальнити та вказати правове явище, якому вони відповідають: зкакони,постанови,розпорядження,кодекси, укази_________накази-це...
У завданні потрібно визначити пропущене та зайве
у запропонованому ланцюжку термінів і понять, узагальнити
та вказати правове явище, якому вони відповідають: зкакони,постанови,розпорядження,кодекси, укази_________накази-це__________
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Накази-це форми підзаконних актів.Пропущено рішення та інструкції