У завдання 1-6 із чотирьох варіантів виберіть ОДНУ ПРАВИЛЬНУ. 1. Укажіть тип розмноження, характерний для членистоногих: А) статеве; В) вегетативне; Б) нестатеве; Г) статеве та нестатеве. 2. Хітиновий скелет у членистоногих...

У завдання 1-6 із чотирьох варіантів виберіть ОДНУ ПРАВИЛЬНУ. 1. Укажіть тип розмноження, характерний для членистоногих: А) статеве; В) вегетативне; Б) нестатеве; Г) статеве та нестатеве. 2. Хітиновий скелет у членистоногих слугує: А) зовнішнім скелетом; В) допомагає процесу линяння; Б) органом руху; Г) органом нападу. 3. Визначте особливість кровоносної системи членистоногих: А) замкнена; В) не має серця; Б) незамкнена; Г) кровоносна система відсутня. 4. Укажіть, які комахи є суспільними: А) комари; В) таргани; Б) мурахи; Г) метелики. 5. Визначте тварину, яка належить до класу Павукоподібні: А) креветка; В) тарантул; Б) лангуст; Г) бабка. 6. Укажіть клас тварин, який НЕ належить до типу Членистоногі: А) Ракоподібні; В) Губки; Б) Павукоподібні; Г) Комахи. 2 рівень 7. Виберіть ОДНЕ правильне твердженнявідповідей на підсумкові контрольні роботи 8 клас. A) Тіло комах складається з трьох відділів: голова, груди, черевце. Б) У членистоногих немає органів. B) Нервова система членистоногих має вигляд трубки. Г) Кінцівки членистоногих складаються з одного членика. 8. Допишіть пропущені в тексті слова. Лускокрилі – комахи з ________________ парами ________________ крил і з ________________ ротовим апаратом. 9. Визначте та впишіть у таблицю назву тварини, організм якої має наведені ознаки. Мешкає у прісних водоймах. Має розміри 2-5 мм. На голові разташовані довгі гіллясті вусики. Веде рухливий спосіб життя. Стрибає у воді, за що іноді називається водяною блохою.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
перше а).статеве а далі незнаю