Уақыт күткенге өте баяу, еңбектенгенге тым жылдам нәрсе дейді. Сонымен уақытты қалай пайдалану керек? Қалай ойлайсыңдар? Осы тақырыпта эссе дайындаңдар. Напишите эссе пожалуйста.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Уакытты тиімді іспен жұмса.Уакытты бос өткізбе.Сен дәл кәзір сол жерде тұрып о дүниеге аттанып кетуің әбден мүмкін.О дүниеде Жаратушы Алла Тагала саган берген уакытында не істедің.Сол уакытта қайырымды іс жасадыңба.Еңбек еттиңба?деп сурайды.Сондықтан Алла берген уакытты кур өткізбе.