Учителька сказала: «Світлані ставлю дванадцять балів. Сергію, а тобі потрібно ще раз повторити матеріал параграфа». ... Хто зможе записати подані речення так, щоб дванадцять балів отримав Сергій,Введите свой вопрос сюда

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Учителька сказала Світлані : "Ставлю дванадцять балів Сергію, а тобі потрібно ще раз повторити матеріал параграфа».