Учнi нашого класу задоволенi своею лiтньою (подорож) в Карпати.Юнi туристи милувалися (синь)озер,(зелень) лiсiв,(блакить) неба.Iхнi карпатськi ровесники з (любов) зустрiчали гостей хлiбом i (сiль). Спиши текст,ставляючи слова,щ...

Учнi нашого класу задоволенi своею лiтньою (подорож) в Карпати.Юнi туристи милувалися (синь)озер,(зелень) лiсiв,(блакить) неба.Iхнi карпатськi ровесники з (любов) зустрiчали гостей хлiбом i (сiль). Спиши текст,ставляючи слова,що в дужках,у потрiбному вiдмiнку.Пiдкресли орфограми.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
подорожю,синью,зеленю,блакитю,любовю,сілью.