Углечику У 5раз больше водычем у чайнику.а у чайнику на 8 склянок воды меньше чем у глечику.Сколько склянок воды у глечику
Ответ(ы) на вопрос:
у чайнику х у глечику 5х різниця 8 складемо рівняння 5х-х=8 4х=8 х=8:4 х=2 склянки у чайнику 2*5=10 склянок у глечику =========== 2 спосіб ======== 1)5-1=4 частини різниця 2)8:4=2 склянки у чайнику 3)2*5=10 склянок у глечику