Уявіть себе в ролі екскурсовода.Перед вами група п'ятикласників.Розкажіть им що м?

Уявіть себе в ролі екскурсовода.Перед вами група п'ятикласників.Розкажіть им що м?? бачимо на картині "Жінка з полотном".Урозповіді використайте емоційно-експресивну лексику.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На цій картині ми бачимо жінку,в руках вона тримає полотно,тому й назва картини "Жінка з полотном". Як ми бачимо біля жінки сидить хлопчатко. Напевно це мама з синочком,або сестричка з братиком.