Уявiть, що iноземець попросив вас розповiсти щось з iсторi Украни. Про що ( кого) найп?

Уявiть, що iноземець попросив вас розповiсти щось з iсторi Украни. Про що ( кого) найп??рше розповiли б? Нужно 5-7 предложений, помогите пожалуйста!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Меня здається, що іноземцю буде цікаво дізнатись про заснування України, а саме про Київську Русь і її Князей. Розповісти чому і завдяки кому ми здобули віру християнства і про перші книги і літописи. Також цікава інформація про заснування Києва. Можно розповісти про відомих поетів України таких як Павло Тичина і Тарас Шевченко. А взагалі, в нашій Україні дуже велика і цікава історія, отже про це можно дуже довго розповідати..