Үйге дейін, еңбек ет, ну орман, биік шың ,ұзақ сөйлесті ,көз ілмеді сөздеріне тұлғал

Үйге дейін, еңбек ет, ну орман, биік шың ,ұзақ сөйлесті ,көз ілмеді сөздеріне тұлғалас сөз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В нашій школі, спортивних та інших позакласних спортивних робіт wyımdastırıldı соломкою. До них відносяться: спорт twrlerinen тренінги (wyirmeler), спортивні змагання будуть проходити в тестових twrlerinen заходів положення президентства, літніх і зимових змагань, таких як туризм, подорожі, групи здоров'я, спорт, відпочинок тощо Ці студенти не тільки беруть активну участь в mwğalimder, зміцнити здоров'я