Үйірмесіне қатысып жүрмін. үйірмеде берілген тапсырмаларды қызығып орындаймын. м

Үйірмесіне қатысып жүрмін. үйірмеде берілген тапсырмаларды қызығып орындаймын. мен қазақ тілін жақсы білгендіктен,мектепішілік іс-шаралаға үнемі қатысып тұрамын. абай өлеңдерін мәнерлеп оқимын, акт залында театрландырылған қойылымдарға белсене қатысып жүрмын. балашақта қазақ тілі мен әдибиеті пәндерінен білімімды тереңдетемін деп ойлаймын.Пожалуйста сделайте перевод текста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я участвую в кружке, в кружке все задании выполняю с интересом. Из-за того, что я хорошо знаю казахский язык, участвую постоянно внутри школьных мероприятиях. Читаю стихи Абая, в актовом зале активно участвую в театрализованных сценках. В будущем думаю глубже заниматься по предметам қазақ тілі и литературе.