УКАЗАТИ ВІДПОВІДНІСТЬ МІЖ РЕЧЕННЯМ ТА ЙОГО ХАРАКТЕРИСТИКОЮ А) ДРУГЕ РЕЧЕННЯ ВИРА?

УКАЗАТИ ВІДПОВІДНІСТЬ МІЖ РЕЧЕННЯМ ТА ЙОГО ХАРАКТЕРИСТИКОЮ А) ДРУГЕ РЕЧЕННЯ ВИРА??АЄ НАСЛІДОК НЕСПОДІВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ З ДІЇ ПЕРШОГО РЕЧЕННЯ Б) ДРУГЕ РЕЧЕННЯ ВКАЗУЄ НА ПРИЧИНУ ТОГО ПРО ЩО ГОВОРИТЬСЯ У ПЕРШОМУ РЕЧЕННІ 1. цілісінький день у роботі одно ще не скінчу, друге уже дожидає 2. щаслива голубка високо літає 3. брязне клинок об залізо кайданів піде луна по твердинях тиранів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А-3 Брязне клинок об залізо кайданів - піде луна по твердинях тиранів; Б-1 Цілісінький день у роботі одно ще не скінчу, друге уже дожидає.