Укажи речення з відокремленим  непоширеним означенням:А. Князь хотів виховати для руської нації і православної віри вчених людей, які б її обороняли і підтримували.Б. Я зриваюсь з місця , лечу крізь кущі в ярок, засапавшись, ви...

Укажи речення з відокремленим  непоширеним означенням: А. Князь хотів виховати для руської нації і православної віри вчених людей, які б її обороняли і підтримували. Б. Я зриваюсь з місця , лечу крізь кущі в ярок, засапавшись, видираюсь на гору й підбігаю до Йосипа Євдокимовича. В. Дядько Масич озивається до мене цим голосом, найкращим, найвеселішим, найпрекраснішим у світі. Г. Притихлий і зляканий, на стільчику сидів сліпий музика.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г. Притихлий і зляканий, на стільчику сидів сліпий музика. Притихлий і зляканий - відокремлені непоширені однорідні означення.