Укажіть безособове речення. А Бери мене в свої блажені сни. Б Добрій пораді ціни немає. В За добро віддячуть добром,а не злом. Г Степ і ніч. Укажіть неповне речення, у якому ставиться тире. А А навколо Земля у зеленім росисті...

Укажіть безособове речення. А Бери мене в свої блажені сни. Б Добрій пораді ціни немає. В За добро віддячуть добром,а не злом. Г Степ і ніч. Укажіть неповне речення, у якому ставиться тире. А А навколо Земля у зеленім росистім вінку. Б Вся душа моя з протиріч. В Одна-єдина над неозорим казахстанським степом. Г Порожня діжка гучить,а повна мовчить. Визначте тип односкладного речення. Руїни,попіл,згарища,пустка,розбомблені міста і села, сироти,вдови,втрачені надії і марні сподівання.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Б 2.А 3.Називне (з іменниками).