Укажіть формулу нерастворимой солі. NaI ZnS CuSO4 LiNO3 Укажите формулу амфотерного гідроксида. NaOH Zn(OH)2 Cu(OH)2 LiOH Укажите цвет індикатора лакмуса в кислой среде синій фіолетовий жовтий червоний...

Укажіть формулу нерастворимой солі. NaI ZnS CuSO4 LiNO3 Укажите формулу амфотерного гідроксида. NaOH Zn(OH)2 Cu(OH)2 LiOH Укажите цвет індикатора лакмуса в кислой среде синій фіолетовий жовтий червоний Укажіть метал, который может витіснуть цинк из раствора его солі. Cu Fe Al Pb Укажіть соединение, за допомогою которй можна получить Cu(OH)2 із CuCl2 Al(OH)3 Zn(OH)2 Ca(OH)2 KOH Укажіть ознаку реакції между натрій карбонатом та хлоридною кислотою. виділення газу появлкеие света випадання білого осаду изменение цвета раствора
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. ZhS 2. Zn(OH)2 3. красный 4. Al 5. KOH 6. выделение газа