Укажіть ознаку,яка характеризує скелетну м'язову тканину?1)Містить велику кількість міжклітинної речовини.2)Непосмугована.3)Клітини містять тільки міозин.4)Клітини містять комплекс міозину та актину.

Укажіть ознаку,яка характеризує скелетну м'язову тканину? 1)Містить велику кількість міжклітинної речовини. 2)Непосмугована. 3)Клітини містять тільки міозин. 4)Клітини містять комплекс міозину та актину.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна відповідь: 2)непосмугована