Укажiть пару словосполучень у яких усi слова вжито в поямому значеннi 1.високое дерево лляне волосся 2. повний зал м'який голос 3.волошковi очi гоухий лiс 4 м'який диван повний глечик

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4. м'який диван, повний глечик
Гость
1)високе дерево,  лляне волосся(переносне значення) 2) повний зал, м'який голос(переносне значення) 3) волошковi очi, глухий лiс (обидва слова в переносному значенні) 4) м'який диван, повний глечик (обидва слова у прямому значенні)