Укажіть послідовність подій у романі "Майстер і Маргарита"А) Зустріч Майстра і Маргарити,Б) Розмова підозрілого незнайомця з двома літераторами,В) Сеанс чорної магії у вар'єте,Г) Великий бал у Сатани.

Укажіть послідовність подій у романі "Майстер і Маргарита" А) Зустріч Майстра і Маргарити, Б) Розмова підозрілого незнайомця з двома літераторами, В) Сеанс чорної магії у вар'єте, Г) Великий бал у Сатани.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-б,2-а,3-в,4-г...................