Укажіть правильне твердження: А.) Дієслова доконаного і недоконаного виду здебільшого складають видові пари, що відрізняються будовою слова - суфіксами, префіксами, а зрідка наголосами. Б) Неозначена форма дієслова не має катег...
Укажіть правильне твердження:
А.) Дієслова доконаного і недоконаного виду здебільшого складають
видові пари, що відрізняються будовою слова - суфіксами, префіксами, а зрідка наголосами.
Б) Неозначена форма дієслова не має категорії виду.
В) Безособові дієслова не можуть мати категорії виду.
Г) Дієслова теперішнього часу змінюються за особами, числами і родами.
Ответ(ы) на вопрос:
Правильна відповідь - г