Укажіть правильне твердження стосовно ряду Хижі класу СсавціА. серед них є тварини, пристосовані до водного середовищаБ. у них відсутні молочні залозиВ. мають недиференційовані зубиГ.  мають втяжкі кігті

Укажіть правильне твердження стосовно ряду Хижі класу Ссавці А. серед них є тварини, пристосовані до водного середовища Б. у них відсутні молочні залози В. мають недиференційовані зуби Г.  мають втяжкі кігті
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
стосовно ряду Хижі класу Ссавці  Г.мають втяжні кігті