УКАЖІТЬ РЕЧЕННЯ, МІЖ ЧАСТИНАМИ ЯКОГО НЕ СТАВИТЬСЯ КОМА А) Коли він торкався до струн скрипки все навіть світі зникало і залишалася тільки музика. б) Прозорий струмок перетинав стежку і через нього було перекинуто кладку з сухой...
УКАЖІТЬ РЕЧЕННЯ, МІЖ ЧАСТИНАМИ ЯКОГО НЕ СТАВИТЬСЯ КОМА
А) Коли він торкався до струн скрипки все навіть світі зникало і залишалася тільки музика.
б) Прозорий струмок перетинав стежку і через нього було перекинуто кладку з сухой деревини.
Помогите пожалуста
Ответ(ы) на вопрос:
Б)Прозорий струмок перетинав стежку і через нього було перекинуто кладку з сухой деревини.
В цьому реченні не ставиться кома.