Укажіть  речення,  у  якому  відокремлені  означення  виражені дієприкметниковим зворотом: а)  В  імлистій  далині,  осяяні  срібним  промінням  місячним,  стояли широкі лани золотого жита та пшениці (М. Коцюбинський).  б) Зач...

 Укажіть  речення,  у  якому  відокремлені  означення  виражені дієприкметниковим  зворотом:  а)  В  імлистій  далині,  осяяні  срібним  промінням  місячним,  стояли широкі лани золотого жита та пшениці (М. Коцюбинський).   б) Зачаровані подорожні сиділи й мовчали ( М. Коцюбинський).   в) Оповитий тишею степ дихав пахощами росяних трав (Петро Панч).   г) А он старе Монастирище, колись козацькеє  село (Т. Шевченко).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А.  В  імлистій  далині,  осяяні  срібним  промінням  місячним,  стояли широкі лани золотого жита та пшениці