Укажіть речення, в якому вставні слова виражають припущення: а) Видно, борсук знав, коли достигають плоди, і зараз не навідувався до яблунь і кислиць. б) В калині, кажуть, материна любов і мудрість. в) Грек знову міг зустрітися...

Укажіть речення, в якому вставні слова виражають припущення: а) Видно, борсук знав, коли достигають плоди, і зараз не навідувався до яблунь і кислиць. б) В калині, кажуть, материна любов і мудрість. в) Грек знову міг зустрітися з тобою, що він тепер, до речі, і зробив.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
блин не пойму, поподробнее