Укажіть рядок у якому правильно записані всі числівники: а)вісімдесятьма трьома, шестисот сорока семи, трьомстам тридцятьом шістьом; б) девятьох, семидесяти, двомстам; в)вісьмома, на читиристах, ста шестидесяти; г)чотирьохсот,...

Укажіть рядок у якому правильно записані всі числівники: а)вісімдесятьма трьома, шестисот сорока семи, трьомстам тридцятьом шістьом; б) девятьох, семидесяти, двомстам; в)вісьмома, на читиристах, ста шестидесяти; г)чотирьохсот, трьомстами, на сороках
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)вісімдесятьма трьома, шестисот сорока семи, трьомстам тридцятьом шістьом 83 - орудний відмінок 647 - родовий відмінок 336 - давальний відмінок
Гость
Я думаю що правильна відповідб буде: а