Укажіть рядок, у якому всі слова дієприкметники: А сказаний, бачений, шитий. Б кажучи, малюючий, варений. В згаданий, пошкоджено, колючий 3. Укажіть ряд, у якому всі дієприкметники активного стану: А посивілий, старіючий, пожо...

Укажіть рядок, у якому всі слова дієприкметники: А сказаний, бачений, шитий. Б кажучи, малюючий, варений. В згаданий, пошкоджено, колючий 3. Укажіть ряд, у якому всі дієприкметники активного стану: А посивілий, старіючий, пожовклий, знаючий; Б підібраний, скошений, сидячий, люблячий; В понівечений, рішучий, віруючий, зніяковілий 4. Укажіть ряд, у якому всі дієприкметники пасивного стану: А зароблений, зляканий, колючий ; Б закручений, сяючий, замріяний; В випечений, переглянутий, зібраний. 5. Знайдіть речення з відокремленим дієприкметниковим зворотом (розділові знаки пропущені): А У книжці злеліяне слово має бути справжнім святом душі і мислі. Б І знову явори в долині шелестять росою першою повиті. В Буде квітами повите по землі ходити літо. 6. У якому реченні правильно розставлені розділові знаки: А Ми збирали яблука в саду. Дні стояли, скупані, в блакиті. Б Спочинув степ до ранку, залюблений в зірки. В Нарцис закоханий в троянду дививсь на неї, в′янув, млів. . 7 У якому реченні НЕ з дієприкметником пишеться окремо: А Думки – як сліз (не)виплаканих сіль. Б І матері-планеті сняться сни, (не)спалені пожежами війни. В Сонце – (не)вигадана казка. Моя мати носила його на грудях, немов намисто. 8. У якому реченні НЕ з дієприкметником пишеться разом: А Мені поля задумливо шептали свої ніким (не)співані пісні. Б Зорі так ясно сяяли, що весь степ, навіть (не)освічений місяцем, мрів од краю до краю. В Лиш застогне вночі (не)достремний птах від заблуканих куль браконьєра.. 9. У якому ряду всі дієприкметники записані правильно: А дозволений, замислений, насторожений, напоєний;. Б нездоланний, залишенний, обсаджений, просіяний; В нездійснений, височенний, точений, посоленний. 10. У якому рядку правильно визначені граматичні ознаки дієприкметника: А відмінок, вид, час, особа, перехідність; Б вид, час, може мати залежні слова, змінюється за родами, числами, відмінками; В вид, час, відміна, група, особа, дієвідміна. 11. Установіть відповідність між реченням і місцем дієприкметникового звороту в ньому: 1 Усі побігли по греблі, обсадженій вербами. А в кінці речення 2 Небо, обсипане зорями, тихо гасло. Б на початку речення 3 Приспане тихою ласкою ночі, море мовчало. В дієприслівникового звороту немає 4 Засніжені поля лежали довкола. Г в середині речення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.А 3.А 4.В 5.В 6.Б 7.- 8.- 9.- 10.Б 11.1.А 2.Г 3.Б 4.В