Укажіть складне речення, одна з частин якого - неповне речення.А. Сонце вже сховалося, зі сходу наповзають тихі сутінки, рівно куриться димок на погоду. Б. Перед ним відслонилося море, і було воно фосфорично осяяне, мерехке, по...

Укажіть складне речення, одна з частин якого - неповне речення. А. Сонце вже сховалося, зі сходу наповзають тихі сутінки, рівно куриться димок на погоду.  Б. Перед ним відслонилося море, і було воно фосфорично осяяне, мерехке, повне німого руху й трепету. В. Вже одних колядників забрали війни, других - сира земля, а треті стали дідами. Г. То тільки здавалось мені, ніби я плив життєвою рікою.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В. Вже одних колядників забрали війни, других - сира земля, а треті стали дідами.