Укажіть складнопідрядне речення у якому підрядне стоїть усередині головного. А) Коли мандрівник повернувся додому, супів за ворота, зійшов на поріг, здійнявши на плечи дорогу і втому,-всі радощі світу вляглися до ніг. Б) І мовч...

Укажіть складнопідрядне речення у якому підрядне стоїть усередині головного. А) Коли мандрівник повернувся додому, супів за ворота, зійшов на поріг, здійнявши на плечи дорогу і втому,-всі радощі світу вляглися до ніг. Б) І мовчала струнка дорога, що, здавалося, в небо вела. В) Тільки той ненависті не знае, хто цілий вік нікого не любив. Г) Там, де ти колись ішла, тиха стежечка зацвіла вечоровою матіолою, житом долею світанковою.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г) Там, де ти колись ішла, тиха стежечка зацвіла вечоровою матіолою, житом долею світанковою.