УКАЖІТЬ РЯД СЛОВОСПОЛУЧЕНЬ,У ЯКИХ ІМЕННИК УЖИВАЄТЬСЯ ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ - ІВ: А) КІЛЬКА (АПЕЛЬСИН) ТРИДЦЯТЬ (ГЕКТАР) Б)П"ЯТЬ (АКВАРЕЛЬ),П"ЯТЬ (РОЯЛЬ) В)ДВАДЦЯТЬ СІМ (КІЛОГРАМ),ДЕСЯТЬ (ДЕТАЛЬ) АБО ТУТ ТАКИХ НЕМАЄ

Гость
а) кілька апельсинів, тридцять гектарів
Гость
а)кілька ( кого?чого?)  апельсинів, тридцять (кого?чого?) гектарів.