Укажи,яку історичну подію покладено в основу поеми Гайдамаки а)визвольну бородьбу українців проти Османської імперії б)народне повстання під назвою Коліївщина в)війну запорізьких козаків з Річчю Посполитою г)бородьбу проти влад...

Укажи,яку історичну подію покладено в основу поеми Гайдамаки а)визвольну бородьбу українців проти Османської імперії б)народне повстання під назвою Коліївщина в)війну запорізьких козаків з Річчю Посполитою г)бородьбу проти влади Великого князівства Литовського
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б)народне повстання під назвою Коліївщина