Укладіть образок " на розпутті кобзар сидить та на кобзі грає"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На розпутті сидить кобзар та на кобзі грає. Зі струн кобзи мелодія чарівна злітає... Вітер розвива волосся , а кобзар собі все грає Пісня в небо лине. Люди в поле йдуть робити Кобзаря минають, А він зна веде своеї: Все пісні лунають. Мовчазний сей чолов'яга Тай що говорити? А як візьме кобзу в руки,  То аж серце мліє.