Укр мова 3кл впр 26 Скласти казку про те як щедра горобина кормить взимку пташок
Ответ(ы) на вопрос:
НАстала зима. Пташкам нема чого їсти і стоїть тільки одна калина посеред парку та підгодовує пташок. Це єдине, заради чого пташки можуть вижити.Та цьому деревцеві пташки колись теж віддячать. ВОни і влітку, і взимку будуть охороняти її від шкідникив. Веселе літечко та духмяна весна тільки допомагатимуть усим, щоб панував мир, добро